ppqqmm#4
karaqq
* 25 ŞUBAT 2017
* 25 FEBRUARY 2017

^ KARAKUTU

karaqq panorama
Kendiliğinden gelişen doğal etkileşim ve paslaşmaları filizlendirmeye çalıştığımız etkinlik serimizin dördüncüsü 'karaqq'da, katılımcılar karakutu'da bir araya gelerek işitsel ve çizimsel performanslar sergileyip sıradan bir cumartesi gününden fazlasını deneyimlediler.

An event called karaqq executed by our collective effort. It took place at Karakutu theater saloon in Galata, Istanbul.
  karaqq poster
çağrı

Aylık düzenli nefes alma etkinliği ppqqmm Şubat ayında farklı bir mekanda farklı bir buluşma olarak gerçekleşiyor.

Yaratma sürecini teşhir etmek ve seyirciyi de sürece dahil etmek mottosuyla yola çıkan ppqqmm, bu sefer de gelenlerin yeni deneyimler yaşamasını sağlamak için planlarını yapıyor, ittifaklarını kuruyor ve karşınıza Tünel'deki KARAKUTU isimli tiyatro salonunda, çizim ve resim gibi el işlerinin yanına bir de performans içeren işler güçler ekleyip çıkıyor.

Kendiliğinden gelişen doğal etkileşim ve paslaşmaları filizlendirmeye çalıştığımız etkinlik serimizn dördüncüsü 'karaqq'da, katılımcılar bir araya gelerek canlı görsel, işitsel ve çizimsel performanslar sergileyip sıradan bir cumartesi gününden fazlasını deneyimleyecekler.

Akşamüzeri başlayan etkinliğimizde Y.UNAN, DJ setiyle ortamı genleştirirken Burak Tamer ve Berna Göl ikilisi analog kutularından çıkan sinyallerle genleşen ortamı büzüştürecek. Ardından Consul akıllı müzikler (idm) çalacak. En nihayetinde ise cyberpunk eğilimlere sahip Robotik Hayaller, çıkardıkları seslerle nörolojik tesirlerde bulunacak. Tüm bunlar olurken projeksiyon vasıtasıyla çizimlerin ve insanların üzerine hareketli imajlar döşeyerek dikkatinizi dağıtmaya çalışacağız.

kapılar katılmak isteyen herkese açık.
call

in February we are expanding our objectives and organise a different qq at the event that will take place at a small theater saloon we intend to focus more on performative activities.

an event called karaqq is going to be executed by our collective effort. it will take place at Karakutu theater saloon in Galata, Istanbul.

people that gathered at the previous event trilogy pp,qq,mm
are going to come together and showcase a live audio visual performance. we expect that these activities are going to interact with the drawing activities of the people that come to illustrate.


please push ourself forward.
karaqq photo karaqq photo karaqq photo karaqq photo
karaqq - robotik
        hayaller karaqq - berna
        göl ve burak tamer
karaqq photo karaqq photo karaqq photo karaqq photo
karaqq art karaqq art
karaqq art karaqq art
karaqq art karaqq art
karaqq art karaqq art

ppqqmm
        logo
_ e-posta > ppqqmm(et)riseup(nokta)net
_ site > ppqqmm.com
<<< mm > karaqq < ppp >>>
bas klübünde üslenmiş
bir sanat topluluğu

an art collective
based in a bass club
_ twitter > ppqqmmart
_ instagram > ppqqmm_art
_ tumblr > ppqqmm
mm karaqq ppp