ppqqmm#13
geç geldi
Üretişim Aksiyonu

27 NİSAN cumartesi 17:00 | PIXIE
17:00 Toplanma * 04:00 Kapat Kapat
ppqqmm
        logo
an art collective
based at
a bass club
  ppqqmm geç geldi
        avatar

ppqqmm
       geç geldi poster

ꝓꝓꝗꝗṁṁ
ɢɛḉ ɢɛLᴅḯ
ü
r
e *** 27NİSAN
t *** cumartesi
i *** 17:00 > 04:00
ş *** PIXIE UNDERGROUND
i
m aksiyonu #13

çizim resim ses müzik
görüntü video streetart
yemek kolaj dekor fanzin
serigrafi şiir edebiyat
olaylarının kendiliğinden gelişmesi için alan açmayı amaçlayan ppqqmm, 27 Nisan Cumartesi günü sizi, açılan alanda varlık göstermeye davet ediyor.

alanı daha da açmak için daha önce yapmadığımız iki şey ekliyoruz bu seferki aksiyona:
- ilki müzik prodüksyonu ve ses tasarımı yapanlara yönelik. yaptığınız parçaları ppqqmm'ye getirin, pixie'nin ses sisteminde beraber dinleyelim. bu kısma ayıracağımız zamanı belirlememiz ve sıraya koymamız için başvuru yapmanız gerekiyor. başvurular buraya >>> inthevoid@gmail.com
- ikincisi video sanatıyla ilgilenenler için. dileyenin gelip bilgisayarını bağlayabileceği bir projeksiyonumuz olacak. gelip videonuzu yansıtabilir veya VJlik yapabilirsiniz.

ppqqmm, pixie underground'u üs olarak kullanıp burada devinen topluluğa dayanan bir oluşum. topluluğun kaynaklarını kullanarak, topluluk için var olmaya çalışıyor. etkinliklerde giriş ücreti olmadığı gibi müzisyenler dahil kimse para almıyor. en başından beri amaçlarımızdan biri sevdiğimiz bu ortamın oluşmasında başat rol oynayan pixie'nin nefes alarak canlanmasına ve varlığını sürdürmesine katkıda bulunmak, olanaklarının artmasına vesile olmak. bunu, katkıda bulunmaktan zevk alan insanlar sayesinde gerçekleştirebiliyoruz. kimimiz maddi kaynaklarıyla, kimimiz emeğiyle, kimimiz fikirleriyle katkı sağlıyor. tüm bu katkıları çok önemsiyoruz. daha iyi iletişim kurmak, katılım ve katkıyı arttırmak amacıyla bir danışma/dayanışma/yanaşma masamız olacak. buradan ppqqmm'nin aktif bireyleriyle doğrudan iletişim kurup önerilerde bulunabilir ve önerilere maruz kalabilirsiniz. kaynaklarınız, emekleriniz ve fikirlerinizle katkıda bulunmak niyetindeyseniz da(ya)nışma masamıza yanaşıp iletişime geçin.

maddi destek olmak isterseniz,
- çizim resim için: kağıt kalem fırça boya patafix
- kolaj dekor için: malzeme
- serigrafi için: baskısız t-shirt
- street art için: sprey
- yemek için: yemek
getirerek destek verebilirsiniz.
bir de pixie'de satın alabileceğiniz alpharising tarafından basılmış posterler var. bunların da tüm geliri ppqqmm işlerinde kullanılacak.
ve tabii ki ye te le, dolar, yuro, rupi, pezo gibi kağıt parçaları da işimizi görür. bunları etkinlikteki domasyon kutularına atarsanız masraflarımızı karşılamaya yardımınız dokunmuş olur.
siz yabancı değilsiniz parayı neler için kullandığımızı da anlatalım:
- etkinlik öncesinde street art için paneller, çizim için resim kağıtları, markır, patafix gibi şeyler satın alıyoruz.
- ayrıca yeterince para toplayabilirsek pixie'de gerçekleşen tüm etkinlikleri kaydetmek amacıyla bir ses kayıt cihazı almak istiyoruz.

her yaptığımız şey gibi dökümantasyonu da kolektif biçimde gerçekleştiriyoruz. fotoğraf makinesi, kamera, telefon'la çektiğiniz her şeye talibiz. bunları etkinlik sırasında, öncesinde, sonrasında bize iletmeniz ppqqmm'yi çok mutlu edecek. daha önceki etkinliklerde çektiğiniz video ve fotoğrafları da bize aktarabilirsiniz. böylece ppqqmm.com'daki fotoğraf galerisinin genişlemesine ve ileride kurgulamak istediğimiz bir videoya malzeme desteğinde bulunmuş olacaksınız.

ꝓꝓꝗꝗṁṁ ɢɛḉ ɢɛLᴅḯ
27 NİSAN 2019
cumartesi 17:00-04:00
PIXIE UNDERGROUND.

  Call is not available in English
ppqqmm
        logo
_ e-posta > ppqqmm(et)riseup(nokta)net
_ site > ppqqmm.com
<<< ppqqmm n? > geç geldi < sismiq >>>
bas klübünde üslenmiş
bir sanat topluluğu

an art collective
based in a bass club
_ medium > @ppqqmm
_ twitter > ppqqmmart
_ instagram > ppqqmm_art
_ tumblr > ppqqmm
ppqqmm n? geç geldi
sismiq